Novinky

23.3.2019

Dnes je to přesně rok co nás náhle a bez varování opustila naše Cairinka, prosím vzpomeňte si na ní s námi kdo jste tuto skvělou fenku znali.

 

25.11.2018

Dnes jsme dostali smutnou zprávu že tatínek našeho prvního a zatím jediného vrhu Compendio All My Little Boy - Stefan zemřel ve věku 10ti let. Je nám to moc líto.

 

28.9.2018

Tento den byl pro nás velmi úspěšný, naše holčička Believer Axwell "Bailey" se ve svých 6ti měsících zúčastnila OVVR v Prosečné, kde ukázala, že je to opravdu typický retriever zapálený do práce a zkoušky jsme UDĚLALY s plným počtem bodů (232), jsem tak neuvěřitelně šťastná a pyšná!!! Fotky naleznete ZDE.

 

25.8.2018

Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav, rozhodčí Peixoto Luis (PT)

Believer Axwell "Bailey" - třída štěňat VN1

Akira Cara angelica - třída otevřená V
Archie Cara angelica - třída otevřená VD

Všichni byli moc šikovní a vyběhali si krásné posudky od rozhodčího, který je chovatel flatů, mám ohromnou radost!!!

A při té příležitosti jsme uspořádali sraz odchovu z naší CHS, kromě výše zmiňovaných vystavujících na sraz dorazil ještě Ascot, jsem moc šťastná, že jsem všechny mohla vidět a snad se zase někdy zadaří něco takového uspořádat. Fotky z tohoto krásného a úspěšného dne najdete zde.

 

11.8.2018

Dnes jsem k svátku dostala krásnou zprávu od naší Akirky, která si se svým páníčkem na Klubové výstavě v Třeboni vyběhala ze 7mi fenek krásné umístění V1 CAC, jsem strašně moc pyšná a děkuji pánečkům za péči i fotky, které najdete ve fotogalerii.

26.7.2018

Dnes mi přišlo pár fotek Alizay "Amy", je to krásný chlupatý medvídek, děkuji za ně majitelům. Fotky najdete ve fotogalerii.

7.6.2018

Dnes mi dorazilo pár fotek Akirky, děkuji za ně jejím pánečkům, je vidět, že si to krásně užívají. Fotky najdete ve fotogalerii.

23.3.2018

S těžkým srdcem Vám musíme oznámit, že nás navždy opustila naše milovaná Cairinka, bylo to rychlé a naprosto nečekané. Jsme z toho naprosto zhrouceni, byla právoplatným členem rodiny. Bez ní je náš život teď úplně prázdný, prosím, kdo jste jí znali, vzpomeňte si na ní.

 

3.3.2018

XXIII. Jihočeská výstava psů České Budějovice, rozhodčí: Tibor Havelka Akira Cara Angelica: tř. otevřená - Výborná 1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz, BIG 2 skupiny FCI VIII.

Jsem neskutečně pyšná chovatelka, děkuji páníčkům za jejich péči, udělali jste mi ohromnou radost!!!

 

2.11.2017

Dnes jsem otevřela e-mail a čekalo tam na mě příjemné překvapení v podobě pár foteček našeho dochovanečka Ascota, moc za ně paničce děkuji, udělaly mi velkou radost. Najdete je ve fotogalerii.

 

7.10.2017

Akira dnes na MVP České Budějovice judge: Vitaliy Belskyy si opět vyběhala se svým páníčkem nádherný výsledek V. Mám z nich velikou radost!!!!

 

1.10.2017

Dnes se Akirka zúčastnila OVVR Pístina 2017 a zvládla to naprosto úžasně, na plný počet bodů 232 b. a tím se stala vítězkou zkoušek, jsem nadšená a děkuji páníčkům, že jí tam vzali.

 

29.9.2017

Návrat z dovolené jsme si zpestřili návštěvou našeho odchovanečka Barneyho (Amiga), moc děkujeme páníčkům za pozvání, bylo to moc příjemné setkání. Barney je moc milý a krásný pejsek a se svým kamarádem Teddym tvoří úžasnou dvojku.

Pár fotek z tohoto setkání najdete ve fotogalerii.

 

4.9.2017

RKCZ Club Show Hranice 2.9.2017 - této výstavy se zúčastnila fenečka z našeho vrhu Akirka, byla to její úplně první výstava a vyběhala si krásný výsledek V4, rozhodčí: Jim Irvine (Vbos - UK).

Jsem na ní moc pyšná a děkuji páníčkům, že jí ukázali :)

 

14.8.2017

V sobotu 12.8.2017 jsme byli na MVP v Mladé Boleslavi, kde náš odchovaneček Archie si ve třídě otevřené vyběhal VD3, moc gratuluji a děkuji paničkám za krásný společný víkend, moc ráda jsem vás viděla.

25.5.2017

Úžasná zpráva přišla od našeho odchovanečka Archieho Cara angelica, vyšetření kyčlí dopadlo jak nejlépe mohlo, oboje s výsledkem 0. Mám ohromnou radost a jsem ta nejpyšnější chovatelka!!!!

24.5.2017

Už to je 8 let od chvíle kdy jsem si domů přivezla svojí malou Cairinku, čas hrozně letí a já ji dnes přeji hlavně hodně zdravíčka, ať si můžeme ještě dalších několik let užívat společných procházek, závodů a vzájemné přítomnosti!!

22.5.2017

Dnes to jsou již 4 roky co se naší Carince narodil její první a zároveň taky poslední vrh, přejeme všem našim pejskům hlavně hodně zdravíčka, protože všechno ostatní již mají!!!

24.2.2017

Dnes o nás napsaly článek v Týdeníku 5+2, přečíst si ho můžete zde.

 

13.8.2016

MVP Mladá Boleslav Archie Cara angelica si vyběhal krásný výsledek V3, jsem na něj moc pyšná a mám velikou radost, že jsem ho a jeho paničky zase viděla!!!!

 

10.7.2016

Scotík jde ve šlépějích svých rodičů a zúčastnil se psího tábora zaměřeného na agility, ve fotogalerii najdete pár fotek od paničky, mám z Vás radost!!!

 

11.6.2016

Dneska byl Arčí se svýma paničkama na NVP v Klatovech a při své společné premiéře v kruhu si vyběhly krásný posudek s výsledkem VD1, moc děkuji za prezentaci a moc gratuluji, jsem na vás moc pyšná!

 

16.4.2016

Dneska jsem dostala nové fotečky naší odchovankyně Akirky, ve fotogalerii je najdete.

 

17.11.2015

Dnes jsem dostala mejl od paničky Skotíka, udělaly mi velkou radost a tak se s vámi o ně chci podělit, najdete je ve fotogalerii.

 

30.8.2015

Mezinárodní výstava psů v Mladé Boleslavi rozhodčí Matyáš Jaroslav (CZ)

Archie Cara Angelica (třída otevřená) VD2,

Caira Amyflatt (třída otevřená) VD2.

Děkuji paničkám Archieho že ho přijely ukázat a těším se na další setkání.

 

5.6.2015

Dnešní krásné prosluněné dopoledne jsme měli milou návštěvu Amynky (Alizay), byla to příjemná procházka, holky se vylítaly, vykoupaly a pohrály si spolu. Děkuji majitelům, že mi jí přivezly ukázat :) Pár fotek ve fotogalerii.

 

29.3.2015

Dnes jsme s Cairou byly na přezkoušení na canisterapii, které jsme zvládly jsme na plný počet bodů, takže můžeme pokračovat dále v návštěvách v nemocnici, mám velkou radost a na tu svoji chlupatou holku jsem moc pyšná, úkoly plnila na 100% a s takovou radostí :)

 

14.3.2015 

Sobotní dopoledne jsme vyrazily do Mnichova Hradiště, odkud jsme vyrazily vlakem do Březiny a pak už nás čekala 12 km procházka, přes Drábské světničky na Valečov a zpátky do Mnichova Hradiště. Bylo to báječné i počasí nám přálo. Pár fotek najdete ve fotogalerii.

 

21.2.2015

Dnes jsem do mejlu dostala pár nových fotek Scottyho, děkuji za ně paničce, udělaly mi ohromnou radost. Ze Skottyho je pěkný chlupáček :)

 

29.12.2014

Konečně u nás napadl sníh a vysvitlo sluníčko a tak jsme na venčící návštěvu pozvaly naší psí kamarádku Kiaru ( kříženec zlatého retrievra a flata), holky si to parádně užily a my udělaly pár krásných fotek.

 

27.12.2014

Dost bylo vánočního válení a tak jsme se rozhodli vyrazit na výlet a poznat zase kousek okolí Turnova. Naše cesta směřovala na Riegrovu stezku, kde nás čekal 11ti km okruh nádhernou přírodou. Samozřejmě jsme nezapomněli zabalit foťák a tak se na tu krásnu můžete také podívat :)

22.12.2014

V tomto předvánočním čase jsem dostala pár fotek Alíska a Archieho, moc za ně děkuji pánečkům, udělaly mi obrovskou radost. Z fotek je vidět, že si pejsci tuhle divnou zimu užívají po svém :)

 

16.11.2014

Tuto listopadovou neděli jsme se vydaly s Cairou na poslední agility závody v tomto roce do Terezína, první běh bohužel diskvalifikace, zapomněla jsme parkur a poslala Cairinku na jinou překážku, druhý běh jsme doběhly, ale se spoustou chyb, takže bez umístění, ale s dobrým pocitem, že jsme běh doběhly.

26.10.2014

Poslední říjnovou neděli jsme vyrazily na Evropskou výstavu psů do Brna, kde byla veliká spousta krásných pejsků, nádherné prostředí i atmosféra. Cairinka si od rozhodčí Jokisilta Hannele (FIN) vyběhala VD a já jsem moc ráda, že jsem tuhle výstavu mohla zažít na vlastní kůži.

 

18.10.2014

Druhou říjnovou sobotu jsme se vydaly závodit na neoficiální dogtrekking po okolí Chlumu (okres Mladá Boleslav), vybraly jsme si 12 km trasu, která vedla krásnou přírodou a ze 40ti účastníků jsme skončily na krásném 10tém místě v čase 2:04:30.

 

4.10.2014

První říjnovou sobotu jsme jely na agility závody na Zrcadlovou kozu, Cairinka běžela moc krásně, ale bohužel štěstí nám nepřálo a opět jsme se diskvalifikovaly, věřím, že do třetice už to výjde :) Máme i pár foteček z tohoto dne.

 

14.9.2014

Dnešní propršený den jsme strávily v Mladé Boleslavi na našich I.oficiálních závodech Apple Cup, bohužel se nám moc nedařilo a v každém běhu jsme se bohužel diskvalifikovaly, ale i tak jsme si užily parádní den :) Fotky jsou již ve fotogalerii.

 

30.8.2014

Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav, rozhodčí I. Beradze
Caira Amyflatt V1 (třída otevřená)
Alicius Cara angelica V2 (třída mladých)
Archie Cara angelica V3 (třída mladých)

Jsem moc pyšná na naše odchovanečky, že se tak krásně předvedli, jejich panečkům že je ukázali a za skvělou společnost, bylo to krásné sobotní dopoledne. Pár fotek najdete ve fotogalerii.

 

4.8.2014

Dnešní den jsme si udělaly výlet za přáteli a nafotily pár pěkných fotek, děkuji za ně Honzíkovi :)

 

10.7.2014

Přišlo nám pár foteček od paničky Akirky, jsou moc krásné a pár z nich najdete ve fotogalerii. Z Akirky vyrostla opravdu krásná fenečka a já se moc těším, až jí uvidím na živo.

 

30.6.2014

Dostaly jsme zprávy od Skotyho, který si byl vyzkoušet psí agility tábor, kde dle slov paničky i trenérky byl moc šikovný, mám z toho radost a budu doufat, že jim nadšení vydrží a bude z něj závodník jako je jeho tatínek i maminka :)

 

28.6.2014

Sobotní den jsme strávily na Národní výstavě v Klatovech, kde jsme se sešly s naším odchovanečkem Archiem. Viděla jsem ho po roce a musím říct, že jsem z něj opravdu nadšená, vyrostl z něj nádherný a milý pes. Paní rozhodčí se taky moc líbil a na své výstavní premiéře si Archie vyběhal nádherný posudek s krásným výsledkem. Caira si také vyběhala v konkurenci 6ti fen moc hezký posudek ikdyž se paní rozhodčí libily více jiné fenky, my jsme si ten den opravdu užily.

Archie Cara angelica V2 (tř.mladých, rozhodčí Frnčová Lenka)

POSUDEK:

13.měsíční pes, dobře stavěný, výborná hlava, tmavé oko, nůžkový skus, rovný hřbet, kratší záď, správný hrudník, korektní úhlení, ještě štěněčí pohyb, mírně užší vzadu, milá povaha.

Caira Amyflatt VD4

Děkuji pánečkům Archieho, že ho ukázali, mám z toho dnešního výsledku ohromnou radost a jsem na něj moc pyšná!!!

 

16.6.2014

Dostali jsme fotky Scotyho z jeho víkendového pobytu na Šumavě. Za fotky paničce moc děkuji!!! Jsou opravdu povedené a je z nich vidět, že tam bylo opravdu krásně!

 

15.6.2014

Krásné nedělní odpoledne jsme strávili s Alískem a jeho pánečky, který se na nás přijeli podívat. Moc jim za jejich moc milou návštěvu i krásné fotky děkuji a už teď se těším na nějaké další společné setkání!!!

 

7.6.2014

Dnešní slunečný den jsme strávily na neoficiálních závodech v agility v Mladé Boleslavi a byly pro nás velmi úspěšné!!!

1. běh JUMPING 4.místo

2. běh AGILITY 2.místo

SOUČET 2. místo

Mám velkou radost a jsem na Cairu moc pyšná!!!

Pár foteček najdete ve fotogalerii.

 

24.5.2014

Dnes je  to přesně 5 let, kdy se narodila moje fenečka Cairinka. Díky jejímu příchodu můj život dostal smysl, naplnila můj život radostí, spoustou upřímné lásky a také spoustou pohybu, bez ní si ten svůj život už nedokážu představit!!! Ona je opravdu NEJLEPŠÍ PŘÍTEL. Přeji jí do dalších let, spoustu zdravíčka!!! 

 

22.5.2014

Uteklo to jako voda a dnes je to přesně rok od narození našeho prvního vrhu. Přeji našim štěňátkům všechno nejlepší, hodně dobrůtek a hlavně hodně zdravíčka, ať dělají svým skvělým panečkům ještě dalších spoustu let radost!!!!

 

26.4.2014

Úžasné zprávy od našeho odchovanečka Archieho, zúčastnil se svodu loveckých psů s nádherným výsledkem: plnochrupý, skus nůžkový, výška 62cm, tmavé oko, dobrá srst a síla kostry. Moc děkuji paničce že ho nechala ohodnotit!!! Jsem moc šťastná a hrdá za takovéhle výsledky!!! Ve fotogalerii najdete pár foteček.

 

25.4.2014

Dnes jsme strávily pěkně odpoledne ve společnosti flatího kluka Game a jeho paničky, samozřejmě jsme nezapomněly fotit, udělaly jsme i pár postojovek Cairy :) Také jsme dnes dostaly nové fotečky Akirky, jsou krásné a moc za ně děkujeme páníčkům.  

 

20.4.2014

V pátek jsme s Cairou byly na dalším intenzivním tréninku v agility, tentokrát s jinou trenérkou, Cairinka pracovala moc pěkně a máme i pár povedených fotek z našeho snažení :)

 

12.4.2014

Dnes odpoledne jsme s Cairinkou vyrazily do Řevničova za Skotym, na místě jsme se sešli i s Amynkou, počasí nám přálo a tak jsme vyrazili na procházku po nádherném okolí. Všichni jsme si to opravdu užili. Vydařilo se i pár foteček. Děkuji ještě jednou paničce od Skotyho za pozvání i bezvadný den, jsem z těch našich odchovanečků moc nadšená a už teď se těším na další setkání.

 

5.4.2014

Sobotní dopoledne jsme strávily s Cairinkou na intenzivním tréninku v agility na našem Boleslavském cvičáku. Trenérku nám dělala Eva Linková, bylo to náročné 4 hodinové běhání při kterém jsem získala spoustu nových poznatků. Cairinka běhala úžasně, jsem na ní moc pyšná, je tak moc šikovná!!! Máme z tohoto krásného dopoledne i pár foteček :)

 

1.4.2014

Od paníčků Akirky jsme dostali krásné fotečky, moc za ně děkujeme, jsou opravdu úžasné.

 

17.3.2014

Dostala jsem nové fotečky našeho odchovanečka Ascota, děkuji za ně paničce, udělaly mi velikou radost. Scoty je krasaveček s nádhernou hlavinkou.

 

15.3.2014

Dnes jsme strávily krásné odpoledne na Lipníku u kamarádky Helči a trochu jsme potrénovaly aporty. Cairinka byla moc šikovná, jsem na ní moc pyšná. Udělaly jsme i pár fotek.

 

13.3.2014

Včera jsme měli milou návštěvu našeho odchovanečka Alíska a jeho paničky Žanetky, bylo to příjemně strávené odpoledne, moc ráda jsem je zase viděla a moc jim za tu návštěvu děkuji. Fotky z tohoto krásného dne najdete ve fotogalerii.

 

1.3.2014

První březnový den jsme strávili v přítomnosti skvělých pejsků. Dopoledne jsme jely na návštěvu za kamarádkou Helčou a jejíma fenkama Indinkou a Ginuškou na Lipník, kde jsme se snažily natrénovat přinášení bažanta, Cairinka to i po tak dlouhé době bez trénování nezapomněla, měla jsem z ní radost, s jakou radostí a vervou šla do práce, jen předávky musíme dopilovat :) Odpoledne jsme si potom užily s mopsíkem Teddíkem na procházce. Byl to opravdu povedený den a máme z něj i pár fotek.

 

24.2.2014

Poslední únorový víkend jsme se s Cairinkou, Alískem a jeho paničkou Žandou vydali na mezinárodní výstavu do Brna. Cesta byla dlouhá, ale stála za to.

sobota 22.2.2014, rozhodčí: Ingrid Grill (A)

CAIRA AMYFLATT (třída otevřená) V4

ALICIUS "Alísek" CARA ANGELICA (třída mladých) VD

 

neděle 23.2.2014, rozhodčí František Korda
CAIRA AMYFLATT (třída otevřená) VD

ALICIUS "Alísek" CARA ANGELICA (třída mladých) VD
AMIGO "Barney" CARA ANGELICA (třída mladých) VD

Cairinka se po mateřské dovolené krásně předvedla, byla radost jí vystavovat, Alísek se svoji paničkou Žanetkou byli taky moc šikovný, moc jim to spolu slušelo a předvedli se jak profesionálové. Barney byl v neděli na svojí vůbec první výstavě, měla jsem tu čest ho vystavit a musím říct, že to zvládl až na drobná zaváhání skvěle!!! Oba naši odchovanečci byli opravdu moc šikovní a ve velké konkurenci starších pejsků si vyběhali nádherný posudky. Jsem na ně moc pyšná a zároveň nadšená jak krásné vypadají!!!! Užili jsme se zkrátka báječný víkend s nádhernými pejsky a úžasnými lidmi. A už teď se moc těším na nějaké další setkání. Děkuji všem za fotky.

 

 

27.1.2014

Máme nové fotečky naší Akirky, děkuji za ně jeho pánečkům, jsou úžasné. Akirka vypadá jako nadějná sportovkyně v odvětví frisbee a musím říct, že se z ní vyvíjí krásná psí slečna!!! Mám z těch našich dětiček velkou radost.

 

22.1.2014

Do fotogalerie jsem přidala i pár foteček Cairy z lednových procházek a hlavně z prvního sněhu.

 

20.1.2014

Zdravím všechny v roce 2014 a doufám, že pejsci zvládli svátky a hlavně Silvestra bez problémů. Dnes se ke mě dostaly akutální fotky našeho odchovanečka Alíska, jsou úžasný, tak se s Vámi chci o ně podělit, děkuji za ně jeho pánečkům a Vy už je teď najdete je ve fotogalerii. Z Alíska vyrostl krásný pejsek s úžasnou hlavičkou. Těším se moc až ho uvidím osobně.

 

27.12.2013

Dnešní odpoledne jsme strávili u mé kolegině ve Veselé u Mnichova Hradiště, byla to příjemná procházka a vzniklo z ní pár krásných fotek, které již teď najdete ve fotogalerii.

 

26.12.2013

Po Vánocích se ke mě dostalo pár vánočních fotek našich odchovanečků Akirky a Alíska, je z nich vidět, že si naše chlupaté dětičky svoje první Vánoce opravdu užili a to je moc dobře.

 

23.12.2013

Předvánoční odpoledne jsme strávily v Mělníce s naší chovatelkou Péťou, Cairy maminkou Arčou a také s jejich novou psí kamarádkou Renie, je to úžasná a roztomiloučká fenečka s krásnou hlavičkou. Počasí nám přálo a procházka byla opravdu moc příjemná, děkujeme za pozvání a těšíme se na další setkání!

 

7.12.2013

Dnešní dopoledne jsme strávili s Cairinkou na přezkoušení na Canisterapii, měla jsem z toho trochu strach vzhledem k tomu, že Caira hárá a spíš než na soustředění je teď ve fázi hledání vhodného psa na krytí :) ale zvládly jsme to nakonec skoro bez problémů, kromě 5 bodů z poslušnosti jsme dostaly plný počet :) Mám radost,  takže se i na dále můžeme věnovat dobrovolnické činnosti a to je paráda :)

 

2.12.2013

Dostaly se ke mě dvě fotečky Alíska (Alicius) od profesionálního fotografa, musíme se o ně s vámi podělit, jsou úžasné. Děkuji za ně jeho pánečkům, mám z nich radost!

 

27.11.2013

Dnes jsem strávila příjemný večer ve společnosti dobrovolníků, canisterapeutů a lidiček co se skvěle starají o organizaci naší činnosti. Dostali jsme s Cairinkou ohodnocení za naší práci pro Mladoboleslavskou nemocnici, bylo to opravdu moc hezké gesto od nemocnice i města. Brzy přídám i fotky z této krásné společenské události.

22.11.2013

Dostaly se ke mě aktuální fotky našeho odchovanečka ARLEYHO, jsem překvapená jak moc vyrostl, je z něj opravdu nádherný pejsek a těch chlupů co má, jsem z něj nadšená!!! Jeho fotky už teď najdete ve fotogalerii :)

18.11.2013

Aby těch radostí ze štěňátek nebylo málo, poslala mi panička od ARCHIEHO nové fotečky, z pejska mají velikou radost a to mě opravdu moc těší. Podívat se na ně už teď můžete ve fotogalerii :)

 

17.11.2013

Sobotní odpoledne jsme strávily ve společnosti našich odchovanečků ALIZAY "Amy", ASCOTEM "Scoty", jejich pánečků a jejich psí babičkou Arčou.

Štěňátka se spolu pořádně vydováděli a myslím si, že i my ostatní jsme si procházku velmi užili. Strašně moc děkuji, pánečkům, že přijeli a já mohla ty "naše chlupaté dětičky" znovu vidět. Moc mě to potěšilo a budu se těšit na další setkání a třeba i s větší účastí ostatních štěňátek. Podařilo se i pár fotek, které opravdu nebylo jednoduché nafotit :)

 

5.11.2013

Do fotogalerie přidány nové fotečky našich odchovanečků ASCOTA a AKIRY :)

 

2.11.2013

Dnešní dopoledne jsem strávila na výstavě psů CACIB Prague Expo Dog v Letňanech, kde měl svoji výstavní premiéru náš odchovaneček Alicius. S paničkou byli moc šikovný a doběhli si pro známku VN2 (rozhodčí J. Schepers/NL) s náderným posudkem: Hezký pejsek, dobré proporce, pěkná hlava, dobře nasazené ucho, tmavé oko, pěkný výraz, dobrá hřbetní linie, rovné nohy, preferoval bych pevnější přední tlapy, dobrá srst, štěněcí pohyb, v kruhu veselý.

Jsem na ně moc pyšná!!! A těším se na další společné úspěchy!!! Fotografie najdete ve fotogalerii :)

 

27.10.2013

Včera jsme se s Cairou po půl roční pauze zúčastnily neoficiálních závodů  agility, nazvaných Podzimní hopsání v Mladé Boleslavi, kam jsme to šly téměř bez trénovaní zkusit a výsledek mě opravdu moc potěšil. První běh Agility, jsme se umístily na 7.místě, druhý běh Jumping jsme ale obsadily 1.místo a v součtu nám to dalo 3.místo!!! Jsem moc pyšná na svoji Cairinku, která to i přes svoji "mateřskou dovolenou" nezapomněla a vrátila se na parkur jako kdyby žádnou pauzu neměla :) Ve fotogalerii najdete fotky i videa z těchto úžasných závodů.

 

21.10.2013

Dostala jsem aktuální fotku ALIZAY, hrozně mě překvapilo jak už je veliká a opravdu moc krásná, děkuji paničce, že mi jí poslala!

 

13.10.2013

Dnes jsem měla telefonát s paničkou od našeho odchovanečka ARCHIEho, pejsek se má naprosto báječně, má kolem sebe velkou a milující rodinu, která je z pejska vyloženě nadšená. Mám z toho velikou radost. Také jsem dostala pár foteček, najdete je ve fotogalerii:)

 

12.10.2013

Dnešní ráno jsme se s Cairou poprvé zúčastnily Dogtrekkingu, zvolily jsme pro začátek nejkratší trasu 15 km po okolí Žerčic. Cesta byla pěkná, jen dosti bahnitá po vydatném dešti, který byl v pátek.  Tuto trasu jsme ušly za 2 hodiny a 25 minut a díky tomu jsme se umístily z 24 soutěžních týmů na 9tém místě. Jsem s výkonem spokojená. Pár foteček z tohoto krásného dopoledne najdete ve fotogalerii.

 

6.10.2013

Dnes odpoledne jsme s Cairinkou měly moc milou návštěvu. Přijel se na nás podívat náš odchovaneček Alicius (Alísek) :) Je moc krásný, milý, poslušný - no zkrátka úžasný!!!! Nemohla jsem se na něj vynadívat. Je to pouze měsíc a kousek co jsem ho dávala jeho skvělým panečkům, ale za tu dobu tak neuvěřitelně vyrostl.  Děkuji Žandě a Honzíkovi za jejich návštěvu, udělalo mi to ohromnou radost!!! A budeme se těšit na další setkání. Fotečky už teď naleznete ve fotogalerii.

 

2.10.2013

Dnes jsem dostala pár nových foteček AKIRKY, můžete se na ně podívat ve fotogalerii.

 

30.9.2013

Dostaly se ke mě nové fotečky ALICIUSKA, je moc krásný a roztomilý. Můžete se na něj podívat ve fotogalerii :)

 

23.9.2013

Dnes jsem dostala první fotečky ASCOTA, pejsek je opravdu nádherný a z fotek mám velikou radost. Děkuji za ně moc jeho paničce. Fotky naleznete ve fotogalerii :)

 

8.9.2013

Teď jsme se rozloučili s naším posledním nádherným pejskem ARCHIEM, má moc milé a laskavé panečky, kteří ho zahrnou láskou. Snad cestu i první noc od maminky zvládne bez problémů a budeme se těšit na zprávy z nového domova.

                      

 

7.9.2013

Včera ještě před odjezdem Amiga jsem udělala pár společných fotek Amiga, Archieho a maminky Cairy, můžete na ně kouknout ve fotogalerii.

 

6.9.2013

Dnes jsme se rozloučili z nejmazlivějším pejskem AMIGEM, ten jede do svého domova daleko až na Moravu, ale doma na něj čeká milující rodina a roční flatí kamarád. Amigo se má na co těšit. Měj se krásně chlapečku můj 

                             

 

 

5.9.2013

Čtvrteční odpoledne jsme strávili na návštěvě u mého kolegy ve Hřivně, návštěva byla moc příjemná a pejci si to náležitě užili. Fotky z tohoto krásného dne najdete ve fotogalerii. A k těmto fotkám ještě přibydou nové fotky ALICIUSe :)

 

4.9.2013

Včera se ke mě dostaly nové fotky naše pejska ARLEYHo, je to nádherný pejsek a o fotky se s Vámi musím podělit ve fotogalerii.

 

3.9.2013

Léto nám pomalinku končí a štěňátka rostou jako z vody, rozhodla jsem se tedy, nafotit je v postojích, řekla bych že se to docela povedlo, posoudit samy můžete ve fotogalerii :) Oba pejsci jsou nádherný a velmi nadějný na výstavu :)

 

28.8.2013

Dnes jsme dostali fotečky z Aliho nového domova, děkuji za ně moc jeho skvělým pánečkům. Fotky naleznete ve fotogalerii:)

 

27.8.2013

Dnes jsme nafotili pár foteček našich štěňátek a maminky Cairy, vše najdete ve fotogalerii.

 

25.8.2013

Dnes jsme se rozloučili s našim nejdrobnějším pejskem Aliciusem. Pejsek má moc milé nové panečky a věřím, že se bude mít skvěle, k tomu všemu bude mít i psí kamarádku, co víc si může pejsek přát? :) Snad první noc od maminky a brášků zvládne dobře a budeme se těšit na zprávy z nového domova.

                                                               

 

18.8.2013

V sobotu jsme se s celou smečkou vydali na návštěvu za Cairy bráškou Carduccim Amyflatt do Olomouce. Vyrazili jsme na výlet do nedalekého lesa a všichni jsme si to báječně užili. Děkuji Míše, paničce Kardíčka, za pozvání a nádherný den. Do fotogalerie přidány fotky z tohoto báječného odpoledne. 

 

16.8.2013

Dnes jsme se rozloučili s dalším našim odchovanečkem a to s Ascotem, jeho nová rodinka je moc milá a věřím, že Scoty se bude mít opravdu báječně.

                                              

10.8.2013

Dnes jsem dostalal fotky Alizay z jejího nového domova, holčička se má opravdu krásně. Děkuji moc za zprávy i fotky, všem panečkům mých odchovanečků, mám radost když mohu vidět a číst jak se štěňátkům daří a jak rostou. Do fotogalerie přidáno pár takových fotek :)

                                            

                                                Alizay

 

8.8.2013

Do fotogalerie přidány další nové fotečky. Kdo ještě přemýšlí nad štěňátkem od nás, tak se nerozmýšlejte a přijeďte si vybrat, už máme pouze dva krásné pejsky.

6.8.2013

Štěňátka nám rostou do krásy a jsou moc šikovní, zvládají krásně venečení venku, na piškotek umí sedni a zkoušíme aportování, mám z nich velkou radost. Do fotogalerie přidány nové fotky.

3.8.2013

Dnes nám odjela poslední fenečka, fialová AKIRA. Měla před sebou dlouhou cestu než dojela do svého nového domova se svými pánečky, ale vše zvládla statečně a teď už jí čeká jen báječný život plný lásky a skvělých zážitků po boku její nové rodinky. Mám velkou radost.

                                            

                                              AKIRA V NOVÉM DOMOVĚ (děkuji páníčkům)

2.8.2013

Včera odjel do svého nového domova další malý člen naší smečky a to zelený ARLEY. I toto loučení bylo dojemné, ale stejně jako jeho sestřička se dostal do dobrých rukou úžasné paní a její dcery, kde bude milován a hýčkán a z toho mám obrovskou radost.

                                          

                                    FOTEČKA Z ARLEYHO NOVÉHO DOMOVA (děkuji paničkám)

31.7.2013

Dnes oranžová fenečka ALIZAY odjela do svého nového domova, loučení bylo těžké, ale hřeje mě u srdíčka pocit, že se dostala do dobrých rukou. Věřím, že její nová rodina jí dá potřebnou péči a lásku a bude se mít naprosto báječně!!!

                                              

30.7.2013

Máme volné už jen 3 krásné flatí kluky :)

26.7.2013

Máme volné ještě 4 krásné pejsky. Do fotogalerie přidány nové fotky :)

24.7.2013

Dnes jsme byli se štěňátky na druhém očkování, zvládli to bravůrně, žádné kňučení, jen vrtění ocáskem :) Štěňátka rostou jako z vody, do fotogalerie přidány fotky postojů našich krásných a šikovných flatíků :)

16.7.2013

Ještě máme volné pejsky, do fotogalerie přidány nové fotky

10.7.2013

Do fotogalerie přidány nové fotky štěňátek.

2.7.2013

Dnes jsme byli se štěňátky na očkování a tetování, takže od dnešního dne mají všechna štěňátka své jméno :)

30.6.2013

Do fotogalerie přidány nové fotečky štěňátek, už jim je 5 týdnů, rostou jako z vody :)

19.6.2013

Do fotogalerie přidány portrétky štěňátek. Rostou nám před očima, krásně běhají, štěkají i lumpačí :)

14.6.2013

štěňátka i maminka jsou odčervena podruhé.

8.6.2013

Do fotogalerie přidány nové fotky štěňátek i s jejich portrétky :)

 

6.6.2013

Štěňátka už mají snahu stavět se na nožičky, očička už mají kompletně otevřená a už se umí opravdu hlasitě ozývat kňučením, vytím a krásným štěkáním, jsou to šikulky. Dnes jsem jim taky zkusila dát paštiku pro štěňátka a moc jim chutnala. Všechny štěňátka baštily krásně a také se v tom krásně vyválely :D

V sekci štěňátka jsou přidána jména která si naše štěňátka odesou do svých nových domovů :)

 

3.6.2013

Štěňátka se mají čile k světu, krásně rostou a už pomalinku otvírají očička. Do fotogalerie přidány nové fotky

 

31.5.2013

Přidány nové fotky do fotogalerie a do záložky štěňátka přidána tabulka, v které zaznamenávám jak nám štěňátka přibírají na váze :)

 

26.5.2013

Přidány nové fotky do fotogalerie, portrétky štěňátek.

 

24.5.2013

Štěňátka krásně přibývají na váze a dávají o sobě hlasitě vědět :)

 

22.5.2013

Dnes v 0:30 hodin ráno se nám narodilo první štěňátko a v 6:38 hodin poslední sedmé, maminka Cairinka všechno zvládla naprosto skvěle. Štěňátka jsou zdravá a mají se čile k světu :) Máme obrovskou radost <3

 

19.4.2013

Dnes jsme byli s Cairinkou na ultrazvuku a máme skvělé zprávy. Caira je březí :) Čekáme minimálně 5 štěňátek. Jsem šťastná a těším se na ně moc :)

 

1.4.2013

Do fotogalerie přidány nové fotky z krytí v Polsku

 

23.3.2013

Ve středu 20.3.2013 jsme se vydali do Polska, nádherné přímořské oblasti Gdaňsk, kde na nás čekal Stefan (Comendio All My Little Boy), budoucí tatínek našich štěňátek. První setkání Cairy a Stefana bylo jak "láska na první pohled", vše proběhlo bez problémů a naši pejsci se spojili. Měla jsem velkou radost, protože Stefan je opravdu nádherný pes s pravým flatím temperamentem. V pátek jsme zkusili druhý pokus. To už tak jednoduché nebylo, ale s pomocí veterináře jsme nakryli i podruhé :) Tímto chci moc poděkovat Kamile Bartel, která nám se vším pomohla. A teď už jen zbývá čekat a doufat, že tato výprava byla úspěšná. A že kolem 20.5.2013 Cairinka porodí ty nádherné černé kuličky :)

 

19.3.2013

Tak jsme se konečně dočkaly a zítra vyrážíme na dlouhou cestu k moři za krásným Stefanem, snad vše výjde tak jak má :) Moc se těšíme!!!

 

15.3.2013

Do fotogalerie přidány nové fotky budoucího tatínka našich štěňátek a jedno video z povedeného běhu agility :)

 

9.3.2013

Caira dnes konečně začla hárat, takže již brzy nás čeká cesta do Polska za Stefanem, moc se těšíme!!! :)

 

 

31.1.2013

Caira dnes absolvovala vyšetření očiček na dědičné choroby a gonio u MVDr. Beránka. Výsledek byl úžasný - vše je v naprostém pořádku a NEGATIVNÍ!! Mám obrovskou radost!!!!


VíceMám obrovskou radost ♥♥♥

 

15.1.2013

Tatínek našeho budoucího vrhu Stefan (Compendio All My Litlle Boy) se v neděli 13.1.2013 zůčastnil Národní výstavy psů v Gdaňsku a dopadl naprosto úžasně! Ve třídě šampionů si vyběhal CAC, BOB a následně i BOG a BIS IV!!!! Mám velkou radost, že se tak daří a moc gratulujeme!